Obserwatorzy

Urlop 6.07. - 19.07.2019 r.Wyjeżdżam na długo wyczekiwane wakacje! Nie będzie recenzji, ani zdjęć - wifi out, w zamian za to pełen relaks :) Nawet nie wiem czy coś przeczytam w tym czasie :D Zobaczymy! Mam nadzieję wrócić z nową energią i pomysłami :)

Do zobaczenia Kochani!! :*

Komentarze

 1. Ładuj akumulatory kochana. Źyczę wspaniałego urlopu. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Miłego wypoczynku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpoczywaj i wracaj do nas pełna energii :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Udanego urlopu ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. W takim razie udanego urlopu w trybie off-line ;)
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Będzie mi miło jeżeli zostawisz komentarz :)

Popularne posty

Polityka prywatnośći RODO

25 maja weszło w życie słynne RODO czyli rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Dlatego chciałbym Was poinformować co następuje ;) Administratorem bloga zksiazkanakanapie.blogspot.com jestem ja – Sylwia Prus. Kontakt do mnie: sylwia.prus85@gmail.com lub red_sonia@poczta.fm

Każdy kto zostawia komentarz na moim blogu/profilu na FB/ koncie na IG wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci: adresu e-mail, imienia i nazwiska, nick’a oraz IP.Podanie danych przez Użytkownika zawsze jest w pełni dobrowolne.

Jako administrator informuje także, że stosuję na swoim blogu technologie pokazujące działania podejmowane przeze mnie na innych stronach tj. Facebook oraz Instagram.

Jako administrator powierzam dane platformie blogger (link do polityki prywatności: https://policies.google.com/privacy?hl=pl), na której znajduje się mój blog, oraz firmie Facebook - gdzie znajduje się mój fanpage oraz konto na Instagramie (link do polityki prywatności: https://www.facebook.com/privacy/explanation). Dane nie są przeze mnie gromadzone, przetwarzane ani udostępniane osobom trezcim.