Obserwatorzy

Z książką na tropie, czyli cykl wywiadów z Autorami. Michał Wróblewski - Definicja strachu.

Witajcie w sobotnim cyklu Z książką na tropie :)
Dzisiejszym bohaterem, któremu przyjdzie zmierzyć się z Waszymi pytaniami będzie Michał Wróblewski. Niedawno jego debiutancka powieść "Definicja strachu" miała premierę, a mój blog przyjemność patronowania jej :) 


Michał o sobie mówi tak:

Skończyłem dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Warszawskim. Niestety dopiero po fakcie ludzie mądrzejsi ode mnie powiedzieli mi, że dziennikarz powinien być przede wszystkim specjalistą w swojej dziedzinie, a wiele gwiazd prasy, radia i telewizji nigdy nie studiowało dziennikarstwa. Niemniej kierunek, który wybrałem na drodze mojej edukacji, pozwolił mi zdobyć cenne podstawy pisarskiego warsztatu.
Po przygodach w Newsweeku, Polskim Radiu i lokalnym tygodniku społeczno-kulturalnym czułem się zmęczony rolą reportera i recenzenta. Zrozumiałem, że zamiast relacjonować rzeczywistość chcę ją tworzyć. Tak zacząłem marzyć: zapragnąłem napisać książkę.Nad „Definicją strachu” pracowałem od momentu, gdy pokochałem kryminały i thrillery. Pochłaniałem książki i filmy, a w głowie kiełkował pomysł na własną fabułę. Zacząłem pisać. Zapragnąłem podzielić się historią, którą stworzyłem, chciałem żeby czytelnicy zobaczyli miejsca z mojej wyobraźni, poczuli emocje, które ja czułem. Tak „Definicja strachu” przestała być plikiem tekstowym i stała się książką, a świat, którym żyję, zaczął być światem kogoś innego. Nic bowiem nie sprawia mi takiej przyjemności jak świadomość, że mogę zabrać czytelnika na skraj rzeczywistości, a stamtąd w podróż, której nie zapomni.Pytania możecie zadawać w komentarzach na blogu lub pod banerem na fan pejdżu fb :) Autor/autorka najciekawszego według Michała Wróblewskiego otrzyma w nagrodę "Definicję strachu". Czas trwania 12.01.-18.01.2019 r. Zapraszam!


Komentarze

 1. Będę musiała najpierw przeczytać książkę :)
  http://whothatgirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam na wywiad. Książki nie czytałam, ale być może po przeczytaniu wywiadu,to się zmieni. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka tego autora jeszcze przede mną, więc nie za bardzo wiem o co mogłabym zapytać autora ;).

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze nie czytałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka tego autora dopiero przede mną, ale mam nadzieję, że niedługo nadrobię :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Kawa, herbata, czy woda? bez czego nie wyobraża Pan sobie pracy nad książką?
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Książkę autora mam w planach, ale tych dalszych i raczej pod znakiem zapytania "czy czas pozwoli" 😊

  Pozdrawiam,
  Ksiazkowa-przystan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Będzie mi miło jeżeli zostawisz komentarz :)

Popularne posty

Polityka prywatnośći RODO

25 maja weszło w życie słynne RODO czyli rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Dlatego chciałbym Was poinformować co następuje ;) Administratorem bloga zksiazkanakanapie.blogspot.com jestem ja – Sylwia Prus. Kontakt do mnie: sylwia.prus85@gmail.com lub red_sonia@poczta.fm

Każdy kto zostawia komentarz na moim blogu/profilu na FB/ koncie na IG wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci: adresu e-mail, imienia i nazwiska, nick’a oraz IP.Podanie danych przez Użytkownika zawsze jest w pełni dobrowolne.

Jako administrator informuje także, że stosuję na swoim blogu technologie pokazujące działania podejmowane przeze mnie na innych stronach tj. Facebook oraz Instagram.

Jako administrator powierzam dane platformie blogger (link do polityki prywatności: https://policies.google.com/privacy?hl=pl), na której znajduje się mój blog, oraz firmie Facebook - gdzie znajduje się mój fanpage oraz konto na Instagramie (link do polityki prywatności: https://www.facebook.com/privacy/explanation). Dane nie są przeze mnie gromadzone, przetwarzane ani udostępniane osobom trezcim.